סקירות וביקורות

תיק שתייה

HYDRATION BAG

בני (בנג'י) גרנות

BIKE.IL

התיק ה"אידיאלי" שרוכבי האופנים מחפשים, הוא תיק אחסון ומים שיכיל את כל מה שדרוש לרוכב השטח הממוצע, לא יהיה גדול/ מסורבל מידי, שיהיה נוח, שלא יזוז במהלך רכיבה וכמובן שישקול מעט ככל הניתן. ה Baja כמו שאר תיקי השתייה של החברה...

טרולי לציוד רכיבה

RIG 9800

הלל פוסק

Ynet

צריכים לדחוס את כל ציוד הרכיבה שלכם לתוך תיק נסיעות אחד? האפשרויות העומדות בפניכם מסתכמות בסוג אחד בלבד. בדקנו נציג בולט של הקטגוריה הייחודית מבית אוג'יו

טרולי לציוד רכיבה

RIG 9800

אביעד אברהמי

מגזין FULLGAZ

ה-Rig 9800 של OGIO הוכיח עמידות מוחלטת ויוצאת דופן לאורך שנתיים אינטנסיביות מאוד – בשימוש בארץ ובחו"ל. הוא נוח מאוד לשימוש, מכיל את כל ציוד הרכיבה והציוד האישי, שוקל 6.4 ק"ג – מה שמשאיר משקל לציוד רכיבה וחפצים אישיים, והוא מתגלגל מצוין – גם על עפר ושבילים. ואחרי הכל, הוא גם נראה מעולה.

תיקי אוכף

SADDLE BAGS

אביעד אברהמי

מגזין FULLGAZ

"תיקי האוכף של OGIO נותנים לדעתנו פתרון מעולה, שכן הם איכותיים, בנויים מחומרים טובים ובהנדסת אנוש גבוהה, ויחד עם זאת הם פשוטים מאוד לשימוש, ובעיקר – לא יקרים"

תיק גב

RENEGADE RSS Backpack

Leslie Horn

אתר GIZMODO

"An Almost Perfect Gadget Safehaven"

תיק שתייה

ATLAS HYDRATION BAG

חן גרומן

מגזין BIKEPANEL

“יש לו יתרונות משמעותיים כמו מיכל השתייה החדשני, בידוד תרמי ששומר את המים צוננים, והכי חשוב – האטלס מצטיין בנוחות ברכיבה"

תיק שתייה

BAJA HYDRATION BAG

אביעד אברהמי

מגזין FULLGAZ

"תיק השתייה של OGIO מדגם 'באחה' מציע איכות ונוחות, ארגונומיה ברמה גבוהה, ושקית שתייה ייחודית ויעילה"

תיק מיכל

SUPERMINI TANKER

מיכאל סמטנוב

מגזין FULLGAZ

"תיק המיכל של OGIO הוא פתרון מעולה לתיק יומיומי קומפקטי שניתן בקלות לקחת לכל מקום. מומלץ במיוחד למי שמחפש תיק ליום-יום שלא יעמיס או יגביל אותו"

תיק רכיבה

MACH 5

אביעד אברהמי

מגזין FULLGAZ

"אנחנו מאמינים גדולים בציוד טכני ייעודי ואיכותי – לא רק לרכיבה אלא בכל תחום ולכן אנחנו מאוד אוהבים את ה-MACH 5, ויכולים להגיד שזה תיק הרכיבה הטוב ביותר שאיתו רכבנו על אופנוע"

תיק רכיבה

MACH 5

דורון קופרשטיין

Ynet

"..אין ספק שמדובר באחד מתיקי הגב המקצועיים והטובים שפגשנו מעולם ואולי אפילו בטוב שבהם לנשיאה על הגב בעת רכיבה.."

מי אנחנו?

חברת OGIO העולמית מייצרת מגוון תיקים ענק משנת 1987. בין מוצרי החברה: תיקי יום-יום (קולקציית הלייף סטייל), תיקים לנשים, תיקי ספורט ואתלטים תיקים לאופנועים ועוד. תיקי אוג'יו מאופיינים באיכות חומרים גבוהה, תכנון לאחסנה מרבית ועיצוב חדשני, מוביל וחסר תקדים.

עיקבו אחרינו

צור קשר

ניווט באתר