סקירות וביקורות

תיק שתייה

HYDRATION BAG

BIKE.IL

בני (בנג'י) גרנות

התיק ה"אידיאלי" שרוכבי האופנים מחפשים, הוא תיק אחסון ומים שיכיל את כל מה שדרוש לרוכב השטח הממוצע, לא יהיה גדול/ מסורבל מידי, שיהיה נוח, שלא יזוז במהלך רכיבה וכמובן שישקול מעט ככל הניתן. ה Baja כמו שאר תיקי השתייה של החברה...

טרולי לציוד רכיבה

RIG 9800

Ynet

הלל פוסק

צריכים לדחוס את כל ציוד הרכיבה שלכם לתוך תיק נסיעות אחד? האפשרויות העומדות בפניכם מסתכמות בסוג אחד בלבד. בדקנו נציג בולט של הקטגוריה הייחודית מבית אוג'יו

טרולי לציוד רכיבה

RIG 9800

מגזין FULLGAZ

אביעד אברהמי

ה-Rig 9800 של OGIO הוכיח עמידות מוחלטת ויוצאת דופן לאורך שנתיים אינטנסיביות מאוד – בשימוש בארץ ובחו"ל. הוא נוח מאוד לשימוש, מכיל את כל ציוד הרכיבה והציוד האישי, שוקל 6.4 ק"ג – מה שמשאיר משקל לציוד רכיבה וחפצים אישיים, והוא מתגלגל מצוין – גם על עפר ושבילים. ואחרי הכל, הוא גם נראה מעולה.

תיקי אוכף

SADDLE BAGS

מגזין FULLGAZ

אביעד אברהמי

"תיקי האוכף של OGIO נותנים לדעתנו פתרון מעולה, שכן הם איכותיים, בנויים מחומרים טובים ובהנדסת אנוש גבוהה, ויחד עם זאת הם פשוטים מאוד לשימוש, ובעיקר – לא יקרים"

תיק גב

RENEGADE RSS Backpack

אתר GIZMODO

Leslie Horn

"An Almost Perfect Gadget Safehaven"

תיק שתייה

ATLAS HYDRATION BAG

מגזין BIKEPANEL

חן גרומן

“יש לו יתרונות משמעותיים כמו מיכל השתייה החדשני, בידוד תרמי ששומר את המים צוננים, והכי חשוב – האטלס מצטיין בנוחות ברכיבה"

תיק שתייה

BAJA HYDRATION BAG

מגזין FULLGAZ

אביעד אברהמי

"תיק השתייה של OGIO מדגם 'באחה' מציע איכות ונוחות, ארגונומיה ברמה גבוהה, ושקית שתייה ייחודית ויעילה"

תיק מיכל

SUPERMINI TANKER

מגזין FULLGAZ

מיכאל סמטנוב

"תיק המיכל של OGIO הוא פתרון מעולה לתיק יומיומי קומפקטי שניתן בקלות לקחת לכל מקום. מומלץ במיוחד למי שמחפש תיק ליום-יום שלא יעמיס או יגביל אותו"

תיק רכיבה

MACH 5

מגזין FULLGAZ

אביעד אברהמי

"אנחנו מאמינים גדולים בציוד טכני ייעודי ואיכותי – לא רק לרכיבה אלא בכל תחום ולכן אנחנו מאוד אוהבים את ה-MACH 5, ויכולים להגיד שזה תיק הרכיבה הטוב ביותר שאיתו רכבנו על אופנוע"

תיק רכיבה

MACH 5

Ynet

דורון קופרשטיין

"..אין ספק שמדובר באחד מתיקי הגב המקצועיים והטובים שפגשנו מעולם ואולי אפילו בטוב שבהם לנשיאה על הגב בעת רכיבה.."

מי אנחנו?

חברת OGIO העולמית מייצרת מגוון תיקים ענק משנת 1987. בין מוצרי החברה: תיקי יום-יום (קולקציית הלייף סטייל), תיקים לנשים, תיקי ספורט ואתלטים תיקים לאופנועים ועוד. תיקי אוג'יו מאופיינים באיכות חומרים גבוהה, תכנון לאחסנה מרבית ועיצוב חדשני, מוביל וחסר תקדים.

עיקבו אחרינו

ניווט באתר

צור קשר

מכירות

עוד ממותגי היבואן: